Kaalust alla saada polegi nii raske!

by Melissa Campbell / 28 märts 2016 / No Comments

 

Söö õhtusöök varem!

Kui su õhtusöök jääb väga hilja peale, ei kasuta su keha enam toidust saadud energiat ära ja söödud kalorid muutuvad lihtsamini rasvaks. 4 tundi enne magamaminekut süües ürita selle aja jooksul end võimalikult palju liigutada, mitte lihtsalt televiisorit vaadata.

Paljud inimesed katsetavad kaalulangetamiseks palju erinevaid dieete. Kaalust alla võtta on võimalik ka palju lihtsam dieet. Ära mõtle alatasa toidule.

 

trenni

Tegele söömise asemel ja näljatunde peletamiseks oma lemmiktegevustega. Uuringud on näidanud, et isegi telekamängude mängimine võib aidata kaasa kaalulangetamisele, sest see vähendab näljatunnet ning hoiab mõtted toidust eemal.

   toit

Paljud inimesed on unustanud, et toidu ülesanne on sind elus hoida ja sulle päevasteks tegevusteks piisavalt energiat anda. Toit pole meelelahutuseks ega lohutuseks. Jäta see meelde ja lõpeta ülesöömine, mille tagajärjeks on väsimus ja kõhuvalu.

Planeeri rohkem seksi!!

uuselu
Leppiga oma partneriga kokku, et te seksite rohkem! Lisaks sellele, et seks põletab kaloreid, ei taha sa ju enne seda ka oma kõhtu pilgeni täis pugida.

Einesta korralikult laua taga – Söögi ajal teleka vaatamine või teiste inimestega rääkimine vähendab sinu keskendumist toidule. Sellest olenevalt tekib sul täiskõhutunne aeglasemalt ning sa sööd rohkem. Korralikult laua taga süües inimene keskendub rohkem toidule ning väldib ülesöömisega kaasnevat kaalutõusu.

Söö salatit viimasena

toidud

Salat sisaldab vähe kaloreid ning seda tasub süüa lõuna või õhtusöögi ajal viimasena. Salat suudab kõhtu täita ja aitab samuti tühjakõhu tunde vastu.

Lõõgastu

vali roheline

Mida vähem stressi sinu elus, seda vähem kilosid lisandub. Teadlased on seda korduvalt tõestanud.

Loobu magusatest gaseeritud jookidest!

Kõik võimalikud kihisevad magusad joogid, ka energiajoogid sisaldavad palju kaloreid. Jällegi statistika kohaselt inimesed kes tarbivad tihti magustatuid jooke on rohkem kaaluprobleeme. Kümme aastat iga päev limonaadi juues suureneb sinu vööümbermõõt suisa 65%. Langeta valik hoopis loodusliku tee kasuks.

Vesi ei sisalda kaloreid ja ükskõik kui palju sa seda ka jooks, sa ei võta kaalust juurde. Alati aitab kaalulangetuse puhul.

Kiudaineterikas toit hoiab kauem kõhtu täis
õunakeha
Nende alla võib liigitada teraviljad näiteks pruun riis, kaerahelbepuder pluss veel köögiviljad.

About the author:

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga